Şehir İçi Servis Taşımacılığı
Personel taşıma hizmeti verme konusunda anlaşma sağladığımız firmaların personeli güvenli, huzurlu ve dakik bir şekilde taşınmaktadır. Bu anlamda Dinar Turizm’ e bağlı olarak çalışan tüm araçların aynı standartta hizmet verebilmesi için güçlü bir ekip görev almaktadır. Bu operasyon ekibinin bir kısmı merkezi, diğer kısmı ise bölge ve proje bazlı çalışmaktadır.

Personel ulaşımında güvenlik ve huzur en büyük sorumluluğumuzdur.
Bu sorumluluğu taşıyabilmekteki en büyük unsurlardan biri de ileri teknik donanıma sahip araçlardan oluşan bir filodur.- Araç filomuz piyasada kabul görmüş marka araçlardan oluşmaktadır.
- Gelen talepleri karşılayacak farklı araç kategorileri bulunmaktadır.
- Her araç gerekli güvenlik donanımlarına sahiptir.
- Araçlarımızda, araç takip sistemi bulunmaktadır.
- Her araçta koltuk kaza sigortası bulunmaktadır.

MEVCUT OPERASYON YAPIMIZ
- Dinar Turizm bölge temsilcilikleri
- Isparta Bölge – Isparta@Dinarturizm.com.tr
- Denizli Bölge – Denizli@Dinarturizm.com.tr
- Uşak Bölge – Usak@Dinarturizm.com.tr
- Olmak üzere üç bölge temsilciliğinden oluşmaktadır.

DENETİMLER
Merkezimizde ve projelerde görev yapan servis sorumlularımız;
Her gün araçlarımızın servise uygunluğunu kontrol eder. Böylelikle araçlarımız her gün temiz ve eksiksiz bir şekilde personelinizin hizmetindedir.
Araçlarımız, belli aralıklarla, başta trafik muayenesi olmak üzere yola çıkmak için gerekli tüm denetimlerden geçerler.
Araçlarımız, araç takip sistemi ile seyir halindeki hızları, kalkış ve varış saatleri kontrol edilir.
Sürücülerimizin görevlerini tam olarak yerine getirip getirmediklerini öğrenmek için beli aralıklarla servislerimiz gezici ekip kontrollerine alınırlar. Bu sistemde gezici ekip arabası servis aracımızı görev süresi boyunca takip ederek tüm yapılanların raporunu tutar.
Sürücülerimizin yıl içerisinde, herhangi bir trafik suçu işleyip işlemediklerini öğrenmek için her yıl ehliyet sicil kaydı kontrolü yapılır.
Sürücülerimizin performans değerlendirmelerinin yanı sıra rutin aylık araç kontrolleri de yapılmaktadır.

EĞİTİM FAALİYETLERİMİZ
Yoğun ve stresli trafik ortamında görev yapan sürücülerimize gerekli eğitim desteği verilmektedir. Planlı olarak yapılan bu eğitimler her yıl düzenli olarak tekrarlanmaktadır. Güvenli bir sürüş için, sürücülerimizin kesintisiz eğitimi temel çözüm noktamızdır. Servis hizmet kalitemizi geliştirmenin ve daimi kılmanın en verimli ve etkin yolunun sürücülerimize eğitim vermekten geçtiğinin bilincindeyiz.